Dodaj stronę do Joe Black*PL Ranking stron o kotach

Regulamin
 1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
 2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
 3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
 5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
 6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
 7. Z dniem 1 września 2006 roku Toplista o adresie internetowym http://koteczka.najlepsze.net/ nosi nazwę Ranking stron o zwierzętach. W dalszej części regulaminu użyto skrótu Ranking.
 8. Dozwolone jest umieszczanie stron JEDYNIE na temat zwierząt. Wszystkie inne strony będą usuwane
 9. Po dodaniu strony do Rankingu, właściciel strony zobowiązany jest do umieszczenia banera toplisty na swojej stronie (lub jej podstronie) w ciągu 2 tygodni.
 10. Dnia 4 września 2006 roku nastąpiła zminana banera Rankingu. Każdy z właścicieli promowanej w Rankingu strony zostanie o tym osobiscie poinformowany drogą elektroniczną. Właściciel strony promowanej ma obowiązek zmienić baner na nowy w ciągu 7 dni od dostania informacji o nowym banerze. Gdy po ulywie regulaminowych 7 dni baner nie zostanie zmieniony, strona zostaje automatycznie usunięta bez zawiadamiania o tym właściciela.
 11. Przed każdą zmianą regulaminu, każdy z właścicieli jest o tym inforomowany drogą elektroniczną. Ma prawo odnieść się do tej zmiany, a jego uwagi będą brane po uwagę.
 12. Regulamin wchodzi w życie z dniem 4 września 2006 roku.
*URL strony:
*Nazwa strony:
Opis strony:
*e-mail:
URL banera:
Szerokość banera:
Wysokość banera:
*Identyfikator:
*Hasło:
*Potwierdź hasło:
*Kod z obrazka:
kod
*) pola wymagane